ABOUT SEARCH FOSSILS DATA

Search: Eksemplarid

Specimen number
Collection number
Classification
name of fossil
mineral/rock
Admin. unit
Locality
Stratigraphy
Show additional criteria
Institutions: GIT TUG ELM TUGO MUMU EGK
sort by:
SHOW MAP:

ABIKS PÄRINGU KOOSTAMISEL:
  • Valige põhitabel (eksemplarid, proovid, lokaliteedid, kirjandus jne);
  • Sisestage üks või mitu otsingukriteeriumit; NB! suur- ja väiketähti ei eristata; tekstiväljade puhul otsitakse vaikimisi vasteid, kus sisaldub otsingusõna (st. otsing 'asap' leiab üles nii 'Asaphus sp.' kui ka 'Asaphus expansus'); klassifikatsiooni ja stratigraafia puhul toimib vaikimisi hierarhiline otsing, numbrite puhul otsitakse täpset vastet, kui kasutaja ei määra teisiti;
  • Kaardi kuvamiseks märkige vastav linnuke;
  • Detailsema infoni jõudmiseks kasutage otsingutulemuste tabelis esinevaid linke.

No search criteria, showing latest records

NumberOld specimen #Name Part/elementLocality Depth (m)  Stratigraphy Lithostratigraphy CollectorstatusImages
TUG 1019-23 I/SRaunites janishewsky Volkhov River outcrops   Kunda Stage BIIIalfaIvanova
TUG 1019-22 A/VAntigonambonites Syas River, Leningrad District   Volkhov Stage BII
TUG 1019-21 B/SAntigonambonites Syas River, Leningrad District   Volkhov Stage BII
TUG 1019-20 Kadaka quarry   Lasnamägi Stage CIbRõõmusoks
TUG 1019-19 G/SEstlandia pyron Ubja old quarry   Kukruse Stage CIcOraspõld
TUG 1019-18 Estlandia Kiviõli trench   Uhaku Stage CIcRõõmusoks
GIT 337-1152-1 Ichnofossils | ihnofossiil 1 Kunda-Aru quarry    Lasnamäe-Uhaku ladeNeigla
TUG 1019-17 Estlandia Kiviõli trench   Uhaku Stage CIcRõõmusoks
TUG 1019-15 E/VKullervo Uhaku waterfall outcrop   Uhaku Stage CIc
TUG 1019-14 C-VLacunarites Lynna river, Leningrad Oblast   Kunda Stage BIIId
TUG 1019-13 F/SGonambonites Putilovo quarry, Leningrad District   Aseri Stage CIaIvanova
TUG 1019-11 D-SOslogonites Harku quarry   Kunda Stage BIIILodjak
TUG 1019-10 K/SEremotoechia sp. South Betpak-Dala    CaradocPopov
TUG 1019-9 AZAntigonambonites planus Lynna river, Leningrad Oblast   Volkhov Stage BII
TUG 1019-6 Pahlenella Purtse-Kõrgekalda river bank   Uhaku Stage CIcMännik, P
TUG 1019-5 H/VEstlandia Kiviõli trench   Uhaku Stage CIcRõõmusoks
GIT 520-312-1 Trypanites | Trypanites sp. Saxby shore   Vormsi Stage Toom
GIT 520-312 Heliolitida Saxby shore   Vormsi Stage Toom
GIT 343-310-2 Anoigmaichnus Ubja   Kukruse Stage Stumbur, K
GIT 343-310-1 Anoigmaichnus Ubja   Kukruse Stage Stumbur, K
GIT 343-310 Trepostomata | Ubja   Kukruse Stage Stumbur, K
GIT 222-708 Rugosa | Vasalemma Partek Nordkalk quarry   Keila Stage Hints, Linda
GIT 720-5-10 Bryozoa | ihnofossiil 6 Aluvere quarry   Jõhvi Substage Männil, Ralf
GIT 362-615-3 Ichnofossils | ihnofossiil 3 Ubja   Kukruse Stage Stumbur, K
GIT 362-615-2 Ichnofossils | ihnofossiil 6 Ubja   Kukruse Stage Stumbur, K
GIT 362-615-1 Ichnofossils | ihnofossiil 7 Ubja   Kukruse Stage Stumbur, K
GIT 362-615 Trepostomata Ubja   Kukruse Stage Stumbur, K
GIT 362-614-1 Ichnofossils | iohnofossiil 7 Lasnamägi   Kukruse Stage Neuhaus
GIT 362-614 Trepostomata Lasnamägi   Kukruse Stage Neuhaus
TUG 1120-10 Kohtla-Järve   Kukruse Stage Öpik
TUG 1120-9 Ostracoda | Ctenobolbina carinata (Krause) Kohtla-Järve   Kukruse Stage Öpik
TUG 1120-8 Ostracoda | Ctenobolbina carinata (Krause) Kohtla-Järve   Kukruse Stage Öpik
GIT 343-182-2 Trypanites | Trypanites sp. Kohtla-Järve   Kukruse Stage Kelpman
TUG 1120-7 Ostracoda | Ctenobolbina carinata (Krause) Kohtla-Järve   Kukruse Stage Öpik
GIT 537-4667-2 B 4667Bryozoa Mõdriku 42 borehole   Jõhvi Substage Kõrvel
GIT 537-4667-1 B 4667Bryozoa Mõdriku 42 borehole   Jõhvi Substage Kõrvel
GIT 537-4666-2 B 4666Bryozoa Mõdriku 42 borehole   Jõhvi Substage Kõrvel
GIT 537-4666-1 B 4666Bryozoa Mõdriku 42 borehole   Jõhvi Substage Kõrvel
GIT 537-4668-2 B 4668Bryozoa Mõdriku 39 borehole (Rakvere)   Oandu Stage Kõrvel
GIT 537-4668-1 B 4668Bryozoa Mõdriku 39 borehole (Rakvere)   Oandu Stage Kõrvel
GIT 537-2751-2 B 2751Bryozoa Laeva 297 borehole 162.10  Pirgu Stage Kajak
GIT 537-2751-1 B 2751Bryozoa Laeva 297 borehole 162.10  Pirgu Stage Kajak
GIT 537-2747-2 B 2747Bryozoa Laeva 297 borehole 177.70  Pirgu Stage Kajak
GIT 537-2750-2 B 2750Bryozoa Laeva 297 borehole 114.00  Juuru Stage Tamsalu Formation Kajak
GIT 537-2750-1 B 2750Bryozoa Laeva 297 borehole 114.00  Juuru Stage Tamsalu Formation Kajak
GIT 343-309 Bivalvia Sirgala openpit   Kukruse Stage Pärnaste
GIT 537-4665-2 B 4665Bryozoa Mõdriku 41 borehole   Kukruse Stage Kõrvel
GIT 537-4665-1 B 4665Bryozoa Mõdriku 41 borehole   Kukruse Stage Kõrvel
GIT 537-4674-2 B 4674Bryozoa Mõdriku 40 borehole   Oandu Stage Kõrvel
GIT 537-4674-1 B 4674Bryozoa Mõdriku 40 borehole   Oandu Stage Kõrvel
GIT 744-53 Catenipora Undva cliff   Jaani Stage Toom
GIT 537-4669-2 B 4669Bryozoa Rakvere 43 borehole   Keila Stage Kõrvel
GIT 537-4669-1 B 4669Bryozoa Rakvere 43 borehole   Keila Stage Kõrvel
GIT 362-613 Balanoglossites | Balanoglossites sp. Väo quarry    Väo Formation Lasnamäe-Uhaku lade
GIT 154-499-2 143Chonetoidea (genus) | Chonetoidea? sp. dorsal fragmentRostov borehole 1561.50  1565.00Uhaku Stage Männil, Ralf
GIT 362-612 Planolites montanus   Kukruse Stage
GIT 575-121 Conulariida | Saxby shore   Vormsi Stage Kröger
GIT 575-120 Conulariida | Saxby shore   Vormsi Stage Kröger
GIT 575-119 Conulariida | Saxby shore   Vormsi Stage Kröger
GIT 666-39-1 Cornulitida Kaugatuma-Lõo ripple-mark coast   Kaugatuma Stage Kaljo
GIT 666-39 Bryozoa Kaugatuma-Lõo ripple-mark coast   Kaugatuma Stage Kaljo
GIT 666-38-1 Cornulitida Kaugatuma-Lõo ripple-mark coast   Kaugatuma Stage Kaljo
GIT 666-38 Bryozoa Kaugatuma-Lõo ripple-mark coast   Kaugatuma Stage Kaljo
GIT 666-37-1 Rugosa Kaugatuma-Lõo ripple-mark coast   Kaugatuma Stage Toom
GIT 666-37 Bryozoa Kaugatuma-Lõo ripple-mark coast   Kaugatuma Stage Toom
GIT 666-36-1 Bryozoa Kaugatuma-Lõo ripple-mark coast   Kaugatuma Stage Toom
GIT 154-486-4 327Eorhipidomella ovalis | Eorhipidomella ovalis dorsal interiorRostov borehole   Idavere Substage Männil, Ralf
GIT 666-36 Bryozoa Kaugatuma-Lõo ripple-mark coast   Kaugatuma Stage Toom
GIT 154-486-3 327Eorhipidomella ovalis | Eorhipidomella ovalis dorsal interiorRostov borehole   Idavere Substage Männil, Ralf
GIT 154-486-2 327Eorhipidomella ovalis | Eorhipidomella ovalis dorsal interiorRostov borehole   Idavere Substage Männil, Ralf
GIT 537-5689 B 5689Bryozoa | Orbignyella? sp. Mõdriku 40 borehole   Keila Stage Kõrvel
GIT 537-4685-2 B 4685Bryozoa Viru-Jaagupi 45 borehole   Keila Stage Kõrvel
GIT 537-4685-1 B 4685Bryozoa Viru-Jaagupi 45 borehole   Keila Stage Kõrvel
GIT 537-4681-2 B 4681Bryozoa Mõdriku 42 borehole   Jõhvi Substage Kõrvel
GIT 537-4681-1 B 4681Bryozoa Mõdriku 42 borehole   Jõhvi Substage Kõrvel
GIT 154-259-1 273 Rostov borehole 1524.00  1527.10Kukruse Stage Männil, Ralf
GIT 537-2565-1 B 2565Brachiopoda Purtse River, right bank   Uhaku Stage Männil, Ralf
TUG 1756-28 Oriostoma operculumKogula new quarry   Paadla Stage K2SAusich, W. I.
TUG 1756-27 Oriostoma operculumKogula new quarry   Paadla Stage K2SAusich, W. I.
GIT 154-69-1 68 ventral inetrior, valvesRostov borehole 1592.00  1602.20Kunda Stage Männil, Ralf
TUG 1120-6 Oepikium tenerum | Oepikium tenerum Kohtla-Järve   Kukruse Stage Öpik
TUG 1120-5 Oepikium tenerum | Oepikium tenerum Kohtla-Järve   Kukruse Stage Öpik
TUG 1120-4 Oepikium tenerum | Oepikium tenerum Kohtla-Järve   Kukruse Stage Öpik
TUG 1120-3 Oepikium tenerum | Oepikium tenerum Kohtla-Järve   Kukruse Stage Öpik
GIT 154-160-2 175 Rostov borehole 1550.00  1554.00Uhaku Stage Männil, Ralf
GIT 154-160-1 175 Rostov borehole 1550.00  1554.00Uhaku Stage Männil, Ralf
TUG 1756-26 Oriostoma operculumKogula new quarry   Paadla Stage K2SAusich, W. I.
TUG 1756-25 Oriostoma operculumKogula new quarry   Paadla Stage K2SAusich, W. I.
GIT 666-35-1 Rugosa Undva cliff   Jaani Stage Klaamann, E
GIT 666-35 Bryozoa Undva cliff   Jaani Stage Klaamann, E
TUG 1756-24 Oriostoma operculumKogula new quarry   Paadla Stage K2SAusich, W. I.
GIT 666-34-1 Rugosa Undva cliff   Jaani Stage Toom
GIT 666-34 Bryozoa Undva cliff   Jaani Stage Toom
TUG 1120-2 Oepikium tenerum | Oepikium tenerum Kohtla-Järve   Kukruse Stage Öpik
GIT 666-33-1 Rugosa Undva cliff   Jaani Stage Toom
GIT 666-33 Stromatoporoidea Undva cliff   Jaani Stage Toom
GIT 666-32-1 Rugosa Undva cliff   Jaani Stage Toom
GIT 537-4673-1 B 4673Bryozoa Mõdriku 41 borehole   Oandu Stage Kõrvel
GIT 666-32 Stromatoporoidea Undva cliff   Jaani Stage Toom
GIT 119-16-2 Va 1019/1Dictyonema balticum Tammiku   Juuru Stage Rosenstein